عینک آفتابی fendi 101 عینک آفتابی fendi 101 قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ تومان

عینک آفتابی فندی

عینک آفتابی برند فندی، امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و جزء برندهای با کیفیت در در عینک آفتابی و سایر محصولاتی که تولید و عرضه می‌کنند نیز به حساب می‌آید که در ادامه با این برند، عینک آفتابی فندی و همچنین مشخصات عینک فندی اصل نیز، بیشتر آشنا می‌شویم. 

شرکت فندی در سال 1925 میلادی در ایتالیا تأسیس و بنا نهاده شد که ابتدا فعالیت خود را با تولید کیف‌های دستی شروع کرد که این کیف‌های دستی، کیفیت بسیار خوبی نیز داشتند که باعث شهرت هر چه بیشتر برند فندی نیز شد.

محصولاتی که شرکت فندی تولید و در بازار عرضه می‌کرد، قیمت بالایی داشتند و به همین دلیل مورد توجه قشر مرفه نیز قرار می‌گرفت. این شرکت علاوه‌بر تولید کیف‌های دستی، به تولید محصولات دیگری همچون عینک آفتابی Fendi نیز می‌پردازد.

شما می‌توانید برای مشاهده جدیدترین عینک آفتابی فندی، عینک آفتابی فندی زنانه و عینک فندی مردانه، از سایت ماندگار لنز دیدن نمایید.

ویژگی عینک آفتابی Fendi

عینک آفتابی فندی، دارای ویژگی‌هایی نیز می‌باشد که این ویژگی‌ها عبارتند از:

1) عینک‌هایی که در این شرکت تولید و در بازار عرضه می‌شوند، بر اساس رده سنی افراد، طراحی می‌شوند که شما در هر سنی که باشید، می‌توانید عینک آفتابی مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

2) طراحی مناسبی که عینک آفتابی فندی دارد به صورتی می‌باشد که فرد می‌تواند از آنها بدون آنکه احساس خستگی داشته باشد، در تمام طول روز استفاده کند و از چشمان خود در برابر اشعه‌های مضر خورشید نیز، محافظت کند.

3) عینک‌ آفتابی فندی، دارای فریم‌های گوناگونی می‌باشد که فرد می‌تواند با توجه به فرم و حالت چهره خود، فریم مناسب صورت خود را، انتخاب و خریداری کند.

4) عینک‌های آفتابی که این برند تولید می‌کنند، پلاریزه می‌باشند که این ویژگی باعث شده است که فرد، از عینک آفتابی خود علاوه‌بر روزهای آفتابی، بتواند در روزهای ابری نیز استفاده کند و از چشمان خود نیز مراقبت کند.

5) طراحی و فرم عینک Fendi، به صورتی است که به خوبی از چشم فرد در مقابل اشعه مضر خورشید، محافظت و مراقبت می‌کند.

6) عدسی و همچنین فریم عینک آفتابی فندی، بر اساس استاندارهای روز دنیا طراحی و تولید می‌شوند.

7) وزن فریم عینک‌های آفتابی این برند نیز، سبک می‌باشد و هنگام استفاده از آنها، فرد اذیت نمی‌شود و می‌تواند به راحتی از آنها، استفاده کند.

8) عینک آفتابی فندی نیز به خوبی اطراف چشم را در برابر اشعه‌های مضر خورشید، می‌پوشاند و حفظ می‌کند و می‌تواند از پیری زودرس پوست اطراف چشم نیز، پیشگیری ‌کند.

9) عینک آفتابی این برند، دارای دسته‌هایی می‌باشد که انعطاف پذیری بالایی دارند و به گوش فرد، فشاری وارد نمی‌کنند.

10) عدسی که در عینک آفتابی Fendi وجود دارد، در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و همچنین این عدسی ضد خش نیز می‌باشد.

11) این شرکت علاوه‌بر طراحی و ساخت انواع عینک آفتابی فندی، به طراحی و ساخت انواع عینک طبی نیز می‌پردازد که این عینک‌های طبی نیز، دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشند و همچنین بسیار طرفدار دارند که افراد می‌توانند بدون احساس خستگی و به راحتی، از آنها استفاده کنند.

12) طراحی عینک‌های آفتابی شرکت فندی برای خانم‌ها، به صورتی می‌باشد که بسیار جذاب و شیک است و همین موضوع، آنها را به یکی از اکسسوری‌های مهم و زیبا در استایل خانم‌ها تبدیل کرده است که برای نمونه، می‌توان به عینک آفتابی که نگین دار می‌باشد، اشاره کرد که می‌توانید برای مطلع شدن از قیمت عینک فندی نگین دار، قیمت عینک آفتابی فندی، عینک آفتابی فندی مردانه، قیمت عینک آفتابی فندی زنانه به سایت ماندگار لنز نیز مراجعه کنید.

راه تشخیص عینک آفتابی اصل فندی از تقلبی

عینک‌ آفتابی برند فندی، جزء باکیفیت‌ترین و شیک‌ترین عینک‌های آفتابی می‌باشد که ویژگی‌هایی که در بر دارد، باعث شده است تا هزینه‌ای که برای آن می‌پردازید نیز، ارزش داشته باشد که در ادامه با روش‌هایی که به شما کمک می‌کنند که بتوانید عینک فندی اصل را از تقلبی شناسایی کنید، بیشتر می‌پردازیم که این نکات عبارتند از:

1) جعبه بسته بندی عینک آفتابی فندی:

جعبه تمام عینک‌های آفتابی این برند، به صورتی می‌باشد که بر روی آن جعبه، لوگوی فندی چاپ شده است که باید به این نکته توجه داشته باشید. علاوه‌بر این موضوع، باید به جنس و همچنین کیفیتی که فریم عینک فندی دارد نیز، توجه کنید که برای نمونه می‌توان به بی‌کیفیت و یا غلط نوشته شدن نام این برند بر روی دسته‌های عینک فندی نیز اشاره کرد و همچنین رنگ این نوشته‌ها، نباید بی‌کیفیت باشد.

در کنار این نکاتی که ذکر کردیم، باید به برچسبی که بر روی بسته بندی این عینک وجود دارد نیز دقت داشته باشید که اطلاعاتی که روی این برچسب وجود دارد، باید با مواردی که بر روی دسته عینک آفتابی فندی و همچنین کارت ضمانت نامه این عینک وجود دارد، همخوانی نیز داشته باشد.

2) کارت ضمانت:

یکی دیگر از راه‌هایی که به کمک آن می‌توانید متوجه اصل بودن عینک آفتابی فندی شوید، چک کردن کارت ضمانت عینک نیز می‌باشد. این کارت به رنگ سیاه است و در قسمت پایین کارت، لوگوی فندی قرار دارد. پشت این کارت نیز، زرد رنگ می‌باشد و هولوگرام فندی نیز در آن سمت قرار دارد.

هولوگرامی که بر روی این کارت وجود دارد باید FF را نیز نشان بدهد و هنگامی که به آن از یک طرف نگاه می‌کنید، نقطه‌هایی که اطراف FF وجود دارند نیز، باید تیره‌تر شوند و همچنین می‌توانید اطلاعاتی که بر روی این کارت نوشته شده است را با جعبه و دسته‌های عینک نیز، چک و بررسی کنید.

3) دستمال عینک:

درون جعبه‌ای که عینک آفتابی فندی قرار دارد، دستمال عینک فندی نیز که بر روی آن، نام فندی چاپ شده است باید وجود داشته باشد.

4) قاب عینک:

داخل جعبه عینک آفتابی فندی نیز، قاب عینک وجود دارد که باید به لوگوی فندی بر روی آن، توجه داشته باشید تا  نام این برند، غلطی نداشته باشد.

5) دسته عینک:

داخل دسته سمت راست عینک آفتابی فندی، باید لوگوی فندی به صورت درست و صحیح نوشته شده باشد، همچنین ساخت ایتالیا و سر واژه‌ی انگلیسی که CE نام دارد نیز باید نوشته شده باشد.

داخل دسته سمت چپی عینک نیز، باید مدل عینک نوشته شده باشد و باید اول هر مدل، F نیز وجود داشته باشد. همچنین کدهایی که مربوط به رنگ، اندازه عدسی عینک و همچنین فریم عینک می‌باشد نیز باید بر روی این دسته، نوشته شده باشد و باید این اطلاعات را، با اطلاعات نوشته شده بر روی جعبه عینک نیز بررسی کنید.

شما می‌توانید برای خرید عینک آفتابی فندی، قیمت عینک آفتابی فندی اصل و... از سایت ماندگار لنز، بهترین فروشگاه در زمینه خرید عینک آفتابی Fendi، دیدن نمایید.