عینک آفتابی rayban 705 عینک آفتابی rayban 705 قیمت: ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
عینک آفتابی rayban 706 عینک آفتابی rayban 706 قیمت: ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان
عینک آفتابی Rayban 703 عینک آفتابی Rayban 703 قیمت: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
عینک آفتابی Rayban 702 عینک آفتابی Rayban 702 قیمت: ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
عینک آفتابی Rayban 701 عینک آفتابی Rayban 701 قیمت: ۹۰۰,۰۰۰ تومان
عینک آفتابیی rayban 704 عینک آفتابیی rayban 704 قیمت: ۹۰۰,۰۰۰ تومان

عینک آفتابی ریبن

امروزه عینک آفتابی ریبن طرفداران بسیاری پیدا کرده است و از محبوبیت خاصی بین مردم، برخوردار می‌باشد. در ادامه با این برند و مدل‌های عینک آفتابی که طراحی و تولید شده‌اند، بیشتر آشنا می‌شویم.

شرکت ریبن که به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی می‌پردازد، در سال 1937 میلادی در آمریکا نیز، تأسیس و بنا نهاده شد که در سال 1999 میلادی، به شرکت ایتالیایی به نام لوکساتیکا به قیمت 640 میلیون دلار، فروخته شد. نخستین طرح‌های عینک آفتابی ریبن، برای خلبان‌ها و کسانی که در نیرو هوایی، مشغول به کار بودند نیز، ساخته شد. 

انواع عینک آفتابی ریبن

عینک آفتابی ریبن مدل‌های گوناگونی نیز دارد که عینک آفتابی خلبانی، تنها یکی از نمونه‌های شیک و بسیار زیبای این برند می‌باشد. شرکت ریبن هر سال، به طراحی و تولید عینک‌های آفتابی در مدل‌های گوناگون و جدید نیز می‌پردازد و آنها را در بازار، عرضه می‌کند که همه آن مدل‌ها، طراحی بسیار جذاب و خلاقانه نیز دارند. در میان مدل‌های عینک آفتابی این شرکت، مدل‌هایی وجود دارند که بسیار معروف می‌باشند. این مدل‌ها عبارتند از:

1) عینک آفتابی ریبن مدل RB2180

2) عینک آفتابی ریبن مدل Caravan

3) عینک آفتابی ریبن مدل General

4) عینک آفتابی ریبن مدل Wings

5) عینک آفتابی ریبن مدل Blaze Meteor

6) عینک آفتابی ریبن مدل Outdoorsman

 شما می‌توانید برای مشاهده عینک آفتابی ریبن زنانه، عینک آفتابی ریبن مردانه، عینک ریبن خلبانی و... از سایت ماندگار لنز دیدن نمایید.

حال که با اسامی این عینک‌های آفتابی برند ریبن آشنا شدیم، به بررسی بیشتر آنها می‌پردازیم.

1) عینک آفتابی ریبن مدل RB2180:

این مدل عینک که به صورت گرد، طراحی و تولید شده است، دارای طرحی جذاب و خلاقانه نیز می‌باشد و عدسی که در آن عینک به کار رفته است، عدسی تدریجی نیز می‌باشد.

2) عینک آفتابی ریبن مدل Caravan:

این مدل عینک که یکی از عینک‌های بسیار پرطرفدار برند ریبن می‌باشد، در سال 1957 میلادی به بازار عرضه شده است که هم‌اکنون نیز، تولید می‌شود و طرفداران خود را دارد. این نوع عینک آفتابی به عینک آفتابی مدل خلبانی ریبن نیز بسیار شبیه می‌باشد و عدسی آن به صورت مربعی و فول فریم نیز می‌باشد. عدسی‌های سبز رنگ این مدل عینک نیز ضد uv است.

3) عینک آفتابی ریبن مدل General:

طراحی و تولید این مدل عینک آفتابی به دلیل بزرگداشت ژنرال داگلاس مک آرتور، در سال 1987 صورت گرفت و این مدل عینک آفتابی ریبن، نسبت به سایر مدل‌های دیگر برند ریبن، طرفدار بسیاری پیدا کرد و محبوبیت خاصی بین مردم کسب کرده است.

4) عینک آفتابی ریبن مدل Wings:

این مدل عینک آفتابی در سال 1980 میلادی روانه بازار شد و به دلیل طراحی مخصوصی که داشت، آن را عینکی از آینده، می‌نامیدند و این مدل تا دو دهه، طرفدار زیادی نداشت تا اینکه شرکت ریبن، دوباره در طراحی و ساخت آن، تغییراتی ایجاد کرد.

5) عینک آفتابی ریبن مدل :Blaze Meteor

این مدل عینک آفتابی، دارای طراحی ساده‌ای می‌باشد که عدسی‌های آن به صورت کاملا یکپارچه و تخت و فریم آن نیز، بافت نایلونی دارد که در رنگ‌هایی همچون مشکی، لاک پشتی و پلنگی نیز تولید و در بازار عرضه می‌شود.

6) عینک آفتابی ریبن مدل Outdoorsman:

این عینک آفتابی بسیار شبیه به عینک آفتابی خلبانی برند ریبن نیز می‌باشد و تفاوتی که با آن دارد به صورتی است که در این مدل عینک، یک پل کائوچویی بین عدسی‌ها وجود دارد و عدسی‌های عینک نیز از نوع تدریجی می‌باشند و عدسی‌های سبز رنگ آن، پوشش ضد uv دارند.

شما می‌توانید برای مشاهده جدیدترین عینک آفتابی ریبن و همچنین خرید عینک ریبن، به فروشگاه ماندگار لنز مراجعه کنید.

چرا عینک آفتابی ریبن محبوب است؟

نمونه اولیه عینک ریبن، Anti-Glare نام داشت که به صورت عینکی با فریم پلاستیکی و همچنین عدسی‌هایی که سبز رنگ بودند، تولید و در بازار عرضه می‌شدند. عینک‌هایی که شرکت ریبن به تولید آنها می‌پردازد، با گذشت زمان به تعداد طرفدارانش، روز به روز اضافه می‌شود و این می‌تواند به دلایلی همچون کیفیت بالایی که این محصولات دارند، راحتی و همچنین کاربرد مناسبی که برای افراد دارند، نیز اشاره کرد.

افرادی مانند ورزشکاران، صنعتگران و همچنین کسانی که دارای مشاغل خاصی هستند نیز می‌توانند از عینک‌هایی که به صورت خاص، برای آنها طراحی و تولید شده است، استفاده کنند.

نکات مهم در مورد عینک Rayban

نکاتی در مورد عینک‌هایی که شرکت ریبن طراحی و تولید می‌کنند نیز وجود دارد که این نکات شامل:

1) این شرکت علاوه‌بر ساخت عینک آفتابی، به تولید عینک طبی نیز می‌پردازد. عینک طبی که در این شرکت تولید می‌شود به صورتی است که این عینک‌ها، از پوشش آینه‌ای و همچنین جیوه به همراه عدسی‌های پلاریزه‌ای که شفاف می‌باشند، تولید می‌شوند.

2) عینک‌های ریبن بسیار سبک می‌باشند و جنس آنها از تیتانیوم، فیبر کربن و... نیز ساخته می‌شوند که باعث می‌شوند افراد هنگام استفاده از آنها، حس راحتی و خوشایندی داشته باشند.

3) فریم عینک‌های این برند به صورت فریم کامل، نیم فریم، بدون فریم، براق، ساده و... می‌باشد.

4) عدسی عینک هرچقدر تیره‌تر شود، نور کمتری چشمان فرد را اذیت می‌کند. 

5) عینکی که انتخاب می‌کنید باید به خوبی چشم و اطراف چشم شما را در برابر اشعه مضر خورشید، حفظ کند.

شما می‌توانید جهت مطلع شدن از قیمت عینک آفتابی ریبن و همچنین خرید عینک آفتابی ریبن، به سایت ماندگار لنز مراجعه کنید.

پرطرفدارترین مدل های عینک ریبن

مدل‌هایی از عینک‌های ریبن نیز، بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند که این مدل‌ها عبارتند از:

1) مدل Aviators:

این نوع عینک که بسیار زیبا، شیک، کلاسیک و جذاب می‌باشد، برای کسانی که صورت مثلثی و یا قلبی دارند، انتخاب مناسبی می‌باشد.

2) مدل Justin:

این عینک برای افرادی که صورتی بیضی شکل و یا گرد دارند، انتخاب مناسبی می‌باشد. این مدل عینک به دلیل اینکه اندازه بزرگ و درشتی دارد، بیشتر برای آقایون می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

3) مدل Way Farers:

این مدل عینک برای کسانی که صورتی گرد دارند، انتخاب مناسبی می‌باشد و بیشتر، مورد توجه افراد جوان قرار می‌گیرد.

4) مدل Clubmasters:

این نوع عینک برای هر سنی و هر چهره‌ای، انتخاب مناسبی می‌باشد.

5) مدل Flat Top:

این مدل عینک که بسیار کلاسیک است، برای هر چهره‌ای می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. معمولا این عینک را، کسانی که خاص پسند می‌باشند، انتخاب و خریداری می‌کنند.

6) مدل Round:

این مدل عینک، برای کسانی که صورت مربعی شکل دارند، انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد و به دلیل طراحی ساده‌ای که این مدل عینک ریبن دارد، هم می‌تواند برای خانم‌ها و هم برای آقایون، مورد استفاده قرار گیرد.

7) مدل Foldable:

این مدل عینک برای هر چهره‌ای مناسب است و در کنار طراحی ظریف و شیکی که دارد، بسیار مقاوم و کم جا می‌باشد.

8) مدل Keyhole:

این مدل هم برای عینک آفتابی و هم برای عینک طبی، وجود دارد و محبوبیت زیادی در بین مردم، دربر دارد.

شما می‌توانید برای مشاهده انواع عینک آفتابی ریبن و... از سایت ماندگار لنز، بهترین فروشگاه در زمینه عینک آفتابی ریبن، دیدن نمایید.