راهنمای خرید فروشگاه ماندگار لنز

سفارش محصولات
پس از انتخاب محصولات و افزودن آنها به لیست خرید، اکنون نوبت به سفارش میرسد. برای سفارش محصولات باید وارد صفحه سفارش شوید.

 

در صفحه‌ی سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال محصولات را باید وارد نمایید. این اطلاعات شامل، مشخصات فردی، آدرس و تعیین محل سکونت، انتخاب نوع ارسال و نهایتا پرداخت هزینه سفارش میباشد.

شما با لاگین نمودن در سایت می توانید مشخصات فردی خود را یکبار وارد و در دفعات بعد از آن استفاده نمایید. در اینصورت دیگر نیازی به وارد نمودن مجدد اطلاعات ارسال نخواهد بود.

همچنین شما با ثبت کاربری و لاگین نمودن می توانید از امکاناتی مانند لیست اقلام مورد علاقه، لیست خرید بعدی و یا مشاهده اقلام سفارش داده شده و لیست تراکنش ها نیز استفاده نمایید. جهت ثبت نام و یا جهت ورود کاربر به این صفحه وارد شوید.

پرداخت هزینه سفارش
پرداخت هزینه سفارش به 3 روش می تواند انجام شود:

۱- پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام میشود. برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و به درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت منتقل شوید.

۲- پرداخت آفلاین: اگر اطلاعات پرداخت اینترنتی خود را ندارید میتوانید به صورت آفلاین هزینه سفارش را پرداخت نمایید. در این روش کافیست به شماره کارت ذکر شده مبلغ مورد نظر را بوسیله اینترنت بانک یا دستگاه خود پرداز و یا بانک واریز نمایید، شناسه پرداخت بانکی را یادداشت و در کادر مربوطه وارد نمایید و نهایتا دکمه خرید رافشار دهید.

۳- پرداخت نقدی: این روش مختص ساکنین شهر تهران میباشد. با انتخاب این روش هزینه توسط مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ میگردد.

ارسال سفارشات

۲- ارسال بوسیله پست: ارسال بوسیله شرکت ملی پست انجام می شود. زمانبندی و ایمنی حمل و نقل بر عهده شرکت حامل میباشد

 

کد تخفیف 20% برای اولین خرید

با وارد کردن شماره تلفن خود کد تخفیف اولین خرید خود را دریافت کنید