لنز طبی سالانه مورنینگ کیو

لنز طبی سالانه مورنینگ کیو

1 review

ویژگی های کالا

برند: مورنینگ کیو

قیمت: ۳۶۵,۰۰۰ تومان

۵ عدد موجود در انبار

توضیحات
مشخصات
نظرات

لنز مورنینگ کیو

لنز مورنینگ کیو جزء بهترین و قدیمی‌ترین لنزهایی است که در جهان بسیار طرفدار پیدا کرده است و به دلیل قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالایی که دارد، در میان مصرف‌کنندگان لنزهای رنگی و طبی، بسیار محبوب است که در ادامه با انواع لنز مورنینگ کیو بیشتر آشنا می‌شویم.
کمپانی اینترجو در کشور کره جنوبی به تولید لنز مورنینگ کیو می‌پردازد که امروزه این کمپانی، در اکثر کشورهای جهان نمایندگی دارد. این کمپانی، لنزهای چشمی خود را بر اساس انواع نیازهای بینایی بیماران، طراحی و تولید می‌کند و به همین دلیل لنزهای این کمپانی به لنز زیبایی، لنز طبی، لنز طبی رنگی مورنینگ کیو و همچنین لنز آستیگمات تقسیم می‌شوند.


ویژگی های لنز مورنینگ کیو

1) در ساخت لنز طبی مورنینگ کیو، از فناوری اپتیک بسیار پیشرفته جهت بالا بردن بینایی فرد به کار برده شده است، همچنین سطح پشتی لنز و لبه دور آن به صورتی طراحی شده است که سلامت چشم فرد را به خوبی تأمین می‌کند.
2) انتقال اکسیژن در لنز مورنینگ کیو به شکل عالی انجام می‌شود که در کنار دید بسیار خوبی که برای فرد فراهم می‌کند، راحتی و همچنین آسایش را در زمان استفاده برای فرد ایجاد می‌کند که این موارد باعث می‌شود تا روز به روز طرفداران لنز مورنینگ کیو، بیشتر شود.
3) لنز مورنینگ کیو دارای فناوری هایدروژل است که محیط لنز را با آب سازگار می‌کند و به لنز کمک می‌کند تا بتواند رطوبت خود را نیز به خوبی حفظ کند و از پیامدهایی مانند خارش، سوزش و همچنین خشکی چشم نیز جلوگیری کند. این نکته برای کسانی که در مناطقی با آب‌وهوای خشک زندگی می‌کنند، بسیار مهم است و به آنها کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی از لنز مورنینگ کیو استفاده کنند.
4) لنز مورنینگ کیو به شکل کروی طراحی و ساخته شده است که باعث می‌شود بر روی عنبیه چشم نیز ثابت بماند و از حرکت آن نیز جلوگیری می‌کند. لبه‌های نرم و نازک این لنزها به ‌گونه‌ای می‌باشد که در زمان استفاده از آنها، فرد متوجه وجود یک جسم خارجی درون چشم خود نمی‌شود و به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.
5) در ساخت لنز مورنینگ کیو، از فناوری و مواد مرغوبی به کار برده شده است که باعث بالا رفتن کیفیت این محصول می‌شود که به راحتی پاره نمی‌شود و همچنین در مقابل رسوبات نیز، بسیار مقاوم است.
6) لنزهای رنگی این برند، برای کسانی که چشمانی ضعیف دارند و به دنبال اصلاح دید خود هستند و هم برای کسانی که به دنبال زیبایی هستند و می‌خواهند از این قبیل لنزها استفاده کنند نیز، در دسترس می‌باشند.
7) لنز مورنینگ کیو از تنوع بسیار زیادی برخوردار است که برای هر رنگ چشمی مناسب می‌باشد.
8) لنز مورنینگ کیو از ورود اشعه مضر و ناسالم خورشید به چشم، جلوگیری می‌کند و دید بسیار خوبی برای فرد ایجاد می‌کند.
9) کسانی که چشمانی حساس دارند نیز می‌توانند از لنز مورنینگ کیو به راحتی استفاده کنند.

انواع لنز مورنینگ کیو

لنز مورنینگ کیو به طبی و رنگی تقسیم می‌شود که از نظر زمانی دارای لنز سالانه، فصلی و لنز روزانه مورنینگ می‌باشد که فرد می‌تواند، براساس نیاز و همچنین باتوجه به مدت زمانی که می‌خواهد، یکی از آنها را انتخاب کند. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت لنز مورنینگ کیو از سایت ماندگار لنز نیز دیدن نمایید و با بهترین لنز مورنینگ کیو نیز آشنا شوید.

1) لنز مورنینگ کیو فصلی:
لنز مورنینگ فصلی دارای مدت زمان 3 ماهه نیز می‌باشد که انواع لنز مورنینگ کیو فصلی شامل:

الف) لنز طبی فصلی مورنینگ کیو:

این لنزها یکی از راحت‌ترین و مناسب‌ترین لنزهایی است که می‌تواند جایگزین عینک شود و برای افرادی که نمی‌خواهند از عینک استفاده کنند، انتخاب مناسبی می‌باشند. این لنزهای طبی فصلی مورنینگ، دارای کامل‌ترین نمره‌بندی چشم است که پس از آنکه درب آن را باز کنید، به مدت 3 ماه می‌توانید از آن استفاده کنید.

ب) لنز رنگی فصلی مورنینگ کیو:
این مدل لنزها برای زیبایی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. لنز رنگی فصلی مورنینگ کیو به دلیل قیمت مناسبی که دارد و همچنین تنوع رنگی زیبایی که دارد، بسیار طرفدار پیدا کرده است که این تنوع رنگی را می‌توان در رنگ‌هایی همچون آبی، خاکستری، قهوه‌ای، فندقی و یا سبز نیز مشاهده کرد.

ج) لنز طبی رنگی فصلی مورنینگ کیو:
این مدل لنزها علاوه‌بر اصلاح دید فرد، می‌توانند رنگ چشم‌های شما را نیز تغییر دهند.
افرادی که مشکل نزدیک‌بینی و یا دوربینی دارند و می‌خواهند رنگ چشم‌های خود را نیز به کمک لنزها تغییر دهند، می‌توانند از لنز طبی رنگی فصلی مورنینگ کیو استفاده کنند.

د) لنز آستیگمات فصلی مورنینگ کیو:
لنزهای آستیگمات و یا لنزهای توریک، یکی از پرکاربردترین لنزهایی است که برای رفع مشکل آستیگمات مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل لنزها در مقایسه با لنزهای طبی معمولی، قیمت بالاتری دارند.

2) لنز مورنینگ کیو سالانه:

لنز مورنینگ کیو سالانه را می‌توان در مدت 12 ماه یا یک سال استفاده کرد. انواع لنز مورنینگ کیو سالانه عبارتند از:

الف) لنز طبی سالانه مورنینگ کیو:
این لنزها برای افرادی که دارای نمره چشم ثابتی هستند، مناسب می‌باشند که دارای لنزهایی با شماره منفی و مثبت هستند. لنزهایی که شماره آنها مثبت است برای کسانی است که اصلاح دید نزدیک می‌خواهند و لنزهایی با شماره منفی، برای افرادی است که اصلاح دید دور می‌خواهند.

ب) لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو:
لنز رنگی مورنینگ کیو سالانه، یکی از پرطرفدارترین لنزها می‌باشد چراکه قیمت آن بسیار مناسب است و فرد می‌تواند 12 ماه از آن استفاده کند.
تنوع رنگی در این لنزها بسیار زیاد بوده و همچنین دارای رنگبندی طبیعی نیز می‌باشند.

ج) لنز طبی رنگی سالانه مورنینگ کیو:
کسانی که دارای مشکل دوربینی و یا نزدیک‌بینی هستند و می‌خواهند رنگ چشم‌های خود را به کمک لنزها تغییر دهند، می‌توانند از این مدل لنزها استفاده کنند.
این لنزها دارای رنگبندی از جمله خاکستری، آبی، سبز و همچنین قهوه‌ای می‌باشند که هم شامل دور دار و هم بدون دور نیز هستند.

د) لنز آستیگمات سالانه مورنینگ کیو:
کسانی که مشکل آستیگمات دارند، می‌توانند از این لنزها به مدت 12 ماه استفاده کنند. این مدل لنزها، دارای قیمت بالایی هستند ولی می‌توانند مشکل تاری دید شما را به خوبی برطرف کنند.
شما می‌توانید برای مشاهده جدیدترین لنز مورنینگ کیو و همچنین خرید لنز مورنینگ کیو از سایت ماندگار لنز نیز دیدن نمایید.

 

 جدیدترین محصولات

کد تخفیف 20% برای اولین خرید

با وارد کردن شماره تلفن خود کد تخفیف اولین خرید خود را دریافت کنید